Nabízíme širokou škálu svatebních šatů od jednoduchých až po bohatě zdobené.

Pomůžeme Vám s výběrem šatů a doporučíme ty, které se nejvíce hodí k Vašemu typu postavy.
Šaty si u nás můžete jak zapůjčit, tak koupit.

Vzhledem k tomu, že převážná část svatebních šatů pochází z naší kolekce zakázkového šití, jsme schopni jakýchkoli obměn šatů, tzn. výměna sukní za bohatší a naopak, došití ramínek – sedel – různé délky rukávů, obměna krajky na korzetu, výměna pásků…

Na Vámi vybraný model šatů je sepsána Smlouva o pronájmu svatebních šatů. Při uzavření této smlouvy se hradí rezervační poplatek ve výši 1.000,- Kč a je nutné předložit doklad totožnosti. Platby lze uskutečnit hotově i bankovním převodem.

Nevěsta má možnost vzít na zkoušku šatů svou kamarádku, která ji bude v den svatby oblékat a naučíme ji, jak šaty obléci, aby neponičily líčení a účes a hlavně, jak ukázkově šněrovat.

Svatební šaty větších velikostí

Pro nevěsty s větší konfekční velikostí máme v nabídce svatební šaty, které jsou vhodné především dobře padnoucím střihem.

Pokud si z našho sortimentu svatebních šatů nevyberete, nabízíme službu si je nechat ušít. Samozřejmostí je cenová kalkulace stanovená předem. Ukázky naší prozatimní práce naleznete v příspěvcích s názvem „Zakázkové šití“.

 

Na zkoušku šatů doporučujeme se objednat, abychom se věnovaly pouze a jen Vám.

Za zkoušku svatebních šatů inkasujeme poplatek Kč 250,-. Pokud nevěsta šaty vybere, poplatek nehradí nebo pokud se vrátí zpět do našeho salonu a šaty rezervuje, poplatek se odečítá z ceny půjčovného svatebních šatů.

« 1 z 4 »