Polštářky na prtýnky

Vyrábíme na přání v barvách svatby. NOVĚ také vyšíváme jména, datumy či kratké texty v jakékoli barvě.

 

Voničky pro svatební hosty

Voničky vyrábíme ručně dle Vašich požadavků a přání. Proto je možnost výroby v jakékoli barvě či tvaru. Cena malé voničky je 6,- Kč/ks a velké pro rodiče a svědky 20,- Kč/ks.

« 2 z 2 »

Svatební oznámení

Nabízíme širokou škálu svatebních oznámení (od luxusních s broží až po velmi moderní design), které jsou sladěny s pozvánkami ke svatebnímu stolu a také jmenovkami na svatební stůl. Katalog je k vidění na prodejně.

Již naskladněn NOVÝ katalog pro rok 2017!!!

Ukázky 

Výzdoba obřadu a hostiny

Půjčovna Svatební-potahy.cz nabízí k zapůjčení svatební dekorace, slavnostní, plesovou a svatební výzdobu. Specializují se na svatební potahy na židle, které nabízí v různých tvarech a barvách. Potahy na židle mohou být použity pro dekoraci svateb a také dalších slavnostních akcí. Potahy doručují vyprané a vyžehlené. Zajistí také zpětný odvoz potahů. Poskytují kompletní servis, takže potahy se vracejí použité, o následné praní a žehlení se postarají. Svatební potahy na židle půjčují od 30,- Kč za kus s tím, že nad stanovené množství (uvedeno na detailu potahu) získáte množstevní slevu. Na detailu potahu se také dozvíte jeho rozměry a informaci, pro které židle je vhodný.

http://www.svatebni-potahy.cz/